PL EN
Regulamin płatności Dotpay
 
REGULAMIN PŁATNOŚCI DOTPAY

1. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem centrum rozliczeniowego DotPay.
2. Koszty związane z obsługą płatności internetowych w całości pokrywa wydawca czasopisma.
3. Wszystkie ceny podane są w polskich złotych.
4. Po realizacji zapłaty automatycznie wysyłane są informacje na podanego w zgłoszeniu e-maila. Informacja zawiera unikalny numer transakcji, ułatwiający jej wyszukanie w razie pytań lub wątpliwości.
5. W przypadku braku zamieszczenia artykułu w wyznaczonym terminie pomimo dokonanej opłaty, Redakcja uwzględnia reklamacje polegające na uzgodnieniu innego terminu opublikowania artykułu lub zwróceniu poniesionej opłaty.
6. Państwa dane osobowe są poufne i nie będą wykorzystywane w innych celach poza niezbędnymi, związanymi z realizacją transakcji internetowej.
7. Bezpieczeństwo transakcji – dane o transakcji przesyłane są szyfrowanym połączeniem bezpośrednio do centrum autoryzacji kart kredytowych. Nie może ich więc "podejrzeć" nikt niepowołany. Nie mają do nich dostępu tak pracownicy Dotpay, jak i serwisu internetowego, za którego usługę lub towar dokonywana jest płatność. Centrum autoryzacji kart płatniczych wydaje jedynie potwierdzenie, że zadeklarowana płatność może być dokonana. Serwis internetowy otrzymuje tę informację za pośrednictwem Dotpay.
8. W serwisie Dotpay można dokonać transakcji następującymi kartami płatniczymi:
• VISA
• MasterCard / Euro Card
• Diners Club International
• JCB
9. Usługa transakcji polega na pełnej integracji zakupu dokonanego w serwisie internetowym z rachunkiem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie szczegóły przelewu są wypełniane automatycznie. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać kwoty ani numeru zamówienia, numeru rachunku, ani innych danych niezbędnych do poprawnego wykonania wpłaty.
10. Atuty płatności przelewem transferowym:
• szybkość – przelew realizowany jest natychmiast, w godzinach księgowania banku,
• oszczędność – przelewy transferowe to bezprowizyjny dla klienta kanał płatności,
• pewność – transakcje są w pełni zabezpieczone.