PL EN
Opłaty za publikację
 
Informujemy, że nowe i zaakceptowane artykuły będą publikowane w tomie 23, 2022.

Wszystkie artykuły zamieszczone w czasopiśmie są w trybie otwartego dostępu (Open Access) oraz dostępne w Internecie natychmiast po ich opublikowaniu. Możliwe jest to dzięki poniesionym przez Państwa opłatom za publikację rozumiane jako usługi wydawnicze. Zawierają one między innymi: naniesienie korekty, opracowanie edytorskie, obsługę elektronicznej platformy wydawniczej Editorial System oraz strony czasopisma Editorial Journal, hosting serwera, digitalizacja, indeksowanie artykułów w bazach danych. Opłata za publikację ponoszona jest przed jej zamieszczeniem oraz po jej zaakceptowaniu przez recenzentów i redaktorów. Opłatę można zrealizować samodzielnie albo za pośrednictwem pracodawcy.

Wszyscy autorzy podlegają jednakowym zasadom w procedurze kwalifikacji artykułu do opublikowania, niezależnie od stażu pracy i miejsca zamieszkania. W związku z tym, nie ma możliwości zmniejszenia lub odstąpienia od płatności za opublikowanie artykułu.

Koszt zamieszczenia artykułu w roku 2022 wynosi brutto 550,00 zł (przybliżona równowartość 120 Euro), realizowane przelewem bankowym lub płatnościami elektronicznymi. Faktury wysyłamy e-mailem do autora korespondencyjnego po akceptacji artykułu i wyznaczeniu terminu publikacji.

Jak dokonać płatności elektronicznej Dotpay ?
1. Wybierz ikonkę „Payment”.
2. Naciśnij „Pay now” (Zapłać), następnie ikonę „dotpay” oraz potwierdź zamówienie klikając „Proceed with payment” – zostaniesz przekierowany do strony Dotpay.pl
3. Wybierz z jakiego banku lub jaką kartą chcesz dokonać płatności.
4. Zostaniesz przekierowany do swojego banku, gdzie musisz się zalogować używając swoich danych.
5. Po zalogowaniu zobaczysz gotowy przelew za należność.
6. Po zakończeniu operacji system wysyła status transakcji.
7. Kliknij ikonę „Powrót do sklepu” – zostaniesz przekierowany do Editorial System.